Sailing by Wyspiański to my - Ciepłe morza pod żaglami - morskie rejsy żeglarskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Sailing by Wyspiański to my

O nas

Kpt. Sławek Wyspiański

Żeglarstwo jest moją pasją od blisko 30 lat. Uwielbiam żeglarstwo morskie, pływanie po Mazurach, a także śmiganie na windsurfingu. Na co dzień prowadzę firmę doradczą - Wyspiański Consulting, która działa na rynku od 1996 r. I postanowiełem podzielić się tą wspaniała pasją, jaką jest żeglowania po morzu, z klientami biznesowymi. Wszak taka wspólna morska przygoda pod żaglami to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na integrację zespołu i kluczowych klientów, atrakcyjna forma nagrody, którą najlepsi pracownicy będą pamiętali przed długie lata, czy też sposób na szybki i aktywny wypoczynek dla menedżerów. Z resztą proszę zapoznać się z osobistymi wspomnieniami z rejsów.

Żegluję już od ponad 35 lat, a od 1984 r. jestem instruktorem żegl. PZŻ. Moje doświadczenie żeglarskie dokumentują:


Przez wiele lat uczyłem żeglarstwa młodych ludzi oraz żeglowałem po Mazurach, Bałtyku i Morzu Północnym. Stosunkowo niedawno odkryłem uroki żeglowania po ciepłych morzach. Wcześniej pływanie na jachcie po tych akwenach wydawało mi się poza zasięgiem. Tymczasem przy odrobinie wysiłku może to być całkiem tania forma wypoczynku, podróżowania i poznawania świata.

Coż jeszcze mogę dodać. Do 2004 r. pracowałem jako menedżer, pełniąc różne funkcje w hierarchii firm - od kierownika do prezesa zarządu w wydawnictwach, należących do międzynarodowej korporacji Orkla Media. Doświadczenia w pracy etatowej związane były głównie z branżą medialną (radio, prasa). W swojej pracy doradczej bazuję na tych właśnie doświadczeniach menedżerskich.

Serdecznie zapraszam do wspólnego przeżycia tej wspaniałej przygody, jaką jest żeglowanie po ciepłych morzach - kontemplowanie piękna żywiołów: wiatru i morza, poznawanie ciekawych i unikalnych miejsc, dokąd częstokroć nie da się inaczej dotrzeć niż tylko jachtem, z nami czyli Sailing by Wyspiański.

.

Walter Rozumski

Agnieszka Jakimiuk

American-English and polish native speaker. Urodził sie w 1973 r. w USA w Jersey City (stan New Jersey), gdzie spędził najwcześniejsze lata życia do momentu ukończenia szkoły podstawowej. Edukację ponad podstawową odbył już w Polsce (w Warszawie). Po zakończeniu  edukacji kolejne 5 lat spędził w Bostonie w USA. Od 1998 r. na stałe mieszka w Polsce. Biegle włada językiem angielskim i polskim.

Jestem pasjonatką podróżowania, poznawania nowych kultur i oczywiście... języka angielskiego. Dlaczego oczywiście??? Bo jestem anglistką z zamiłowania i z zawodu:-) Od kilku już lat prowadzę z powodzeniem szkołę językową Professional English i szkolę kadrę menedżerską wiodących firm w regionie. W wolnych chwilach uwielbiam  odkrywać  nowe lądy  i żeglować . W czasie rejsów żeglarskich konwersuję tylko po angielsku :-)

 

.

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego